Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2evoload.io
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4voe.sx
Death to 2020 2020

Death to 2020 2020

"What a shit show!"Dec. 27, 2020United States71 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kjo ngjarje komedi që tregon historinë e vitit të tmerrshëm 2020 që ishte – dhe ndoshta është akoma? Stili special i stilit dokumentar gërsheton së bashku disa nga zërat më të njohur në botë me pamje arkivore të jetës reale.

Death to 2020 2020
Death to 2020 2020
Death to 2020 2020
Death to 2020 2020
Titulli origjinal Death to 2020
Vlerësimi IMDb 6.8 34,152 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 435 vota

Regjizori

Al Campbell
Regjizori

Aktorët

Samuel L. Jackson isDash Bracket
Dash Bracket
Hugh Grant isTennyson Foss
Tennyson Foss
Lisa Kudrow isJeanetta Grace Susan
Jeanetta Grace Susan
Kumail Nanjiani isBark Multiverse
Bark Multiverse
Tracey Ullman isQueen Elizabeth II
Queen Elizabeth II
Samson Kayo isPyrex Flask
Pyrex Flask
Leslie Jones isDr. Maggie Gravel
Dr. Maggie Gravel
Diane Morgan isGemma Nerrick
Gemma Nerrick
Cristin Milioti isKathy Flowers
Kathy Flowers
Joe Keery isDuke Goolies
Duke Goolies
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hillbilly Elegy 2020
Good Luck Chuck (2007) me Titra Shqip
Rose Island 2020
Barbershop 2002
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Jolt (2021) me Titra Shqip
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Deadpool 2016
Together (2021) me Titra Shqip
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020