Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Death Racers (2008) me Titra Shqip

Death Racers (2008) me Titra Shqip

Sep. 28, 2008United States90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një të ardhme distopike, garuesit garojnë në një garë rrugore ndër-vendore, në të cilën vrasja është pjesë e lojës. Death Racers është një film amerikan B i drejtuar nga Roy Knyrim dhe është një tallës i Death Race. I publikuar drejtpërdrejt në video më 16 shtator 2008, filmi luan me grupin Horror Core Insane Clown Posse dhe mundësin Scott “Raven” Levy.

Death Racers (2008) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Death Racers
Vlerësimi IMDb 2.5 1,102 vota
Vlerësimi TMDb 2.9 17 vota

Regjizori

Roy Knyrim
Regjizori

Aktorët

Jason Ellefson isFred the Hammer
Fred the Hammer
Robert Pike Daniel isGovernor Black
Governor Black
Stephen Blackehart isHarvey Winkler
Harvey Winkler
Dean Kreyling isDr. Shank
Dr. Shank
Caroline Attwood isJennifer Ramirez
Jennifer Ramirez
Jennifer Keith isDouble Dee Struction (as Jennifer Elizabeth Keith)
Double Dee Struction (as Jennifer Elizabeth Keith)
Therese isQueen B
Queen B
Krystle Connor isCandy Moore
Candy Moore
Mark Hengst isWarden Junior
Warden Junior
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
The Superdeep (2020) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
The Bourne Identity 2002
Legend of Deification: Refining The Sword (2021)
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
The Runners (2020)
Clash of the Titans 2010
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
SAS: Red Notice 2021