Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Death of Me (2020) me Titra Shqip

Death of Me (2020) me Titra Shqip

Dashuria e vërtetë kërkon sakrificë.Oct. 02, 2020United States95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift me pushime në një vend ekzotik zgjohet një mëngjes me një humbje kujtese dhe pa kujtuar atë që ndodhi. Ndërsa luanin një video në mbrëmjen e mëparshme, të dy kuptojnë se kanë marrë pjesë në një ritual që duket se ka përfunduar me vrasjen e gruas nga burri, pavarësisht se gruaja ishte më e gjallë se kurrë.

Death of Me (2020) me Titra Shqip
Death of Me (2020) me Titra Shqip
Death of Me (2020) me Titra Shqip
Death of Me (2020) me Titra Shqip
Death of Me (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Death of Me
Vlerësimi IMDb 4.4 4,945 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 155 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Caveat (2020) me Titra Shqip
Chance (2020)
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Fear Street Part Two: 1978 (2021) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) me Titra Shqip
Son 2021
Dawn of the Beast 2021
Pandorum 2009
Frontier(s) 2007
I Am All Girls (2021)