Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4embedsb.com
Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip

Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip

Një histori e sinqertë dhe origjinale për të huajt në të gjithë ne.Sep. 24, 2021USA137 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Evan Hansen, një nxënës i shkollës së mesme me çrregullim ankthi social, fillon udhëtimin e tij të vetë-zbulimit dhe pranimit pas vetëvrasjes së një shoku të klasës.

Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip
Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip
Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip
Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip
Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip
Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dear Evan Hansen
Vlerësimi IMDb 6.1 5,040 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 42 vota

Regjizori

Aktorët

Ben Platt isEvan Hansen
Evan Hansen
Julianne Moore isHeidi Hansen
Heidi Hansen
Kaitlyn Dever isZoe Murphy
Zoe Murphy
Amy Adams isCynthia Murphy
Cynthia Murphy
Danny Pino isLarry Mora
Larry Mora
Colton Ryan isConnor Murphy
Connor Murphy
Nik Dodani isJared Kalwani
Jared Kalwani
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Disciple (2020) me Titra Shqip
Road to Perdition (2002) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
86 Melrose Avenue (2021)
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020)
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip