Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Deadpool 2016

Deadpool 2016

Witness the beginning of a happy endingFeb. 09, 2016United States108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-agjent i forcave speciale u kthye në mercenar, Wade Wilson fiton fuqi të jashtëzakonshme shëruese dhe adopton alter egon e Deadpool pasi iu nënshtrua një eksperimenti. I armatosur me aftësi të reja dhe i bekuar me humor të zi, ai do të ndjekë njeriun që gati i shkatërroi jetën.

Deadpool 2016
Deadpool 2016
Deadpool 2016
Deadpool 2016
Deadpool 2016
Deadpool 2016
Deadpool 2016
Deadpool 2016
Deadpool 2016
Deadpool 2016
Titulli origjinal Deadpool
Vlerësimi IMDb 8 925,349 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 24,998 vota

Regjizori

Tim Miller
Regjizori

Aktorët

Ryan Reynolds isWade / Deadpool
Wade / Deadpool
Gina Carano isAngel Dust
Angel Dust
Brianna Hildebrand isNegasonic Teenage Warhead
Negasonic Teenage Warhead
Karan Soni isDopinder
Dopinder
Jed Rees isRecruiter
Recruiter
Stefan Kapičić isColossus (voice)
Colossus (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Murder Bury Win (2020)
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
Extract (2009) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Locked Down 2021
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
American Ninja 2: The Confrontation 1987
Tenet (2020)
The Prince of Egypt 1998
Kickboxer 2: The Road Back 1991
Infidel 2019