Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Deadpool 2 2018

Deadpool 2 2018

Prepare for the Second Coming.May. 10, 2018Canada119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Me ardhjen e Cable, një luftëtar i infektuar me një virus tekno-organik i aftë të udhëtojë nëpër kohë, Deadpool është i detyruar të rimendojë vlera të tilla si miqësia dhe familja. Duke u përballur me armikun dhe antagonistët e ndryshëm të tjerë, ish-ushtari Wade Wilson do të detyrohet kundër vullnetit të tij të reflektojë në atë që do të thotë të jesh hero dhe të kuptosh se shpesh duhet të luash pis për të bërë gjënë e duhur.

Deadpool 2 2018
Deadpool 2 2018
Deadpool 2 2018
Deadpool 2 2018
Deadpool 2 2018
Deadpool 2 2018
Deadpool 2 2018
Deadpool 2 2018
Deadpool 2 2018
Deadpool 2 2018
Titulli origjinal Deadpool 2
Vlerësimi IMDb 7.7 500,083 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 13,321 vota

Regjizori

David Leitch
Regjizori

Aktorët

Ryan Reynolds isWade Wilson / Deadpool / Juggernaut (voice) / Himself
Wade Wilson / Deadpool / Juggernaut (voice) / Himself
Josh Brolin isNathan Summers / Cable
Nathan Summers / Cable
Morena Baccarin isVanessa Carlysle
Vanessa Carlysle
Julian Dennison isRussell Collins / Firefist
Russell Collins / Firefist
Zazie Beetz isNeena Thurman / Domino
Neena Thurman / Domino
T. J. Miller isJack Hammer / Weasel
Jack Hammer / Weasel
Karan Soni isDopinder
Dopinder
Brianna Hildebrand isEllie Phimister / Negasonic Teenage Warhead
Ellie Phimister / Negasonic Teenage Warhead
Jack Kesy isBlack Tom Cassidy
Black Tom Cassidy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Terminator 1984
One A.M. (1916) me Titra Shqip
Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
The Breaker Upperers (2018) me Titra Shqip
PAW Patrol: The Movie (2021) me Titra Shqip
The Yin Yang Master 2021
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
The Chaplin Revue (1959) me Titra Shqip