Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip

Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip

Për të shkruar romanin e përsosur, asaj i duhej një prekje e Grace.Mar. 18, 2021United States114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një shkrimtare e vlerësuar, duke luftuar me blloqet më klasike, punëson një dado të re për binjakët e saj. Ndërsa ajo mbetet e rrezikshëme me shkrimin e librit të saj të ri, kufiri midis jetës që po rrëfen dhe asaj që po jeton do të bëhet shumë i paqartë.

Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Deadly Illusions
Vlerësimi IMDb 3.7 10,232 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 191 vota

Regjizori

Aktorët

Kristin Davis isMary Morrison
Mary Morrison
Dermot Mulroney isTom Morrison
Tom Morrison
Grayson Berry isDetective Newheart
Detective Newheart
Marie Wagenman isAlexandra Morrison
Alexandra Morrison
Jean Effron isLibrarian
Librarian
Ellen Humphreys isAngela Huntsman
Angela Huntsman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Buddy Games 2020
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
Charm City Kings 2020
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip
Profile (2021) me Titra Shqip
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Sentinelle 2021
The Stanford Prison Experiment (2015) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Archenemy 2020