Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Dead Reckoning 2020 me Titra Shqip

Dead Reckoning 2020 me Titra Shqip

Sakrificat do të bëhenNov. 13, 2020United States91 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë verës, para se të fillojë përsëri shkolla, e reja Tillie Gardner përjeton një romancë me Nikon në ishullin Natucket. Ai e ndihmon atë të përballet më mirë me zhdukjen tragjike të babait dhe nënës së saj në një aksident ajror disa kohë më parë. Por Tillie nuk e di që terroristi që sabotoi aeroplanin po planifikon një bombë në festën e përvitshme të plazhit në 4 korrik. A do të jetë ajo në gjendje të parandalojë lëvizjet e tij dhe të shmangë një banjë gjaku?

Dead Reckoning 2020 me Titra Shqip
Dead Reckoning 2020 me Titra Shqip
Titulli origjinal Dead Reckoning
Vlerësimi IMDb 3.7 494 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 21 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Killer (1989) me Titra Shqip
Vertigo 1958 me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Red 2021
Original Sin (2001) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
The Conjuring 2 (2016) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
The Beast 2020
Out of Time (2003)
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip