Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Dark Tides (1998) me Titra Shqip

Dark Tides (1998) me Titra Shqip

Mar. 01, 1998USA95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa tërhiqnin kurthet e karavidheve nga deti, çifti i peshkimit Sara dhe Ben rimarrin një vozë që përmban gjysmë milioni dollarë. Ben shpreson të përdorë paratë në pije alkoolike dhe fëmijë ndërsa Sara i sheh paratë e gatshme si biletën e saj për tu larguar nga martesa e saj e palumtur dhe fshati i mjerë bregdetar.

Masterplani i saj: të vrasë Benin me ndihmën e të dashurit të saj dhe vëllait të Benit, Don. Por plani i saj pëson një gabim të madh kur pronari i vozes kthehet për të kërkuar plaçkën. Dhe ai nuk është i vetmi pas tij, ka edhe një bandë mafiozësh të armatosur rëndë dhe dashnoren e shefit të mafies Kim.

Dark Tides (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dark Tides
Vlerësimi IMDb 5.7 73 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Kid Detective 2020
Outside the Wire 2021
Murder Bury Win (2020)
Sentinelle 2021
The Marksman 2021
F9 (2021) me Titra Shqip
Waar (2013)
Wrong Turn 2003
The Bourne Ultimatum 2007
Songbird (2020)
Things Heard & Seen 2021
A Quiet Place Part II 2021