Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 92 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Dark Spell (2021) me Titra Shqip

Dark Spell (2021) me Titra Shqip

Derisa Vdekja I Ndan Ata.Feb. 11, 2021Russia90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Zhenya (Yana Yenzhayeva), e dëshpëruar nga braktisja nga burri i saj, mendon të përdorë artet okulte për të rimarrë dashurinë e saj. Ajo pastaj kryen një magji të quajtur “Dasma e Zezë”, një ritual magjik me efekt të madh dhe rezultat të pakthyeshëm. Burri i saj i dashur kthehet, por qëndrimi i tij bëhet gjithnjë e më obsesiv: ai madje është gati të vrasë Zhenya, për të shmangur tradhtinë. Tani i çmendur, njeriu vdes, por magjia vazhdon të ketë efektin e saj.

Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Приворот. Чёрное венчание
Vlerësimi IMDb 4.2 257 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 3 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ghost 1990
Raees (2017) me Titra Shqip
The Purge (2013) me Titra Shqip
Fifty Shades of Black (2016) me Titra Shqip
Chaos Walking 2021
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip
Girl in the Basement 2021 me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Master (2021) me Titra Shqip