Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Dark Skies (2013) me Titra Shqip

Dark Skies (2013) me Titra Shqip

Pasi të jeni zgjedhur. Ti i përket atyre.Feb. 21, 2013United States97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Daniel dhe Lacey, një çift i ri që jetojnë në periferi, dëshmojnë disa fakte shqetësuese dhe të pashpjegueshme që përfshijnë familjen e tyre. Kur bëhet e qartë se as shtëpia e tyre nuk është më vendi i sigurt që ata imagjinonin, ata detyrohen të marrin gjërat në duart e tyre për të parandaluar arrdhjen e një force mbinatyrore dhe vdekjeprurëse.

Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dark Skies
Vlerësimi IMDb 6.3 72,791 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 1,374 vota

Regjizori

Scott Stewart
Regjizori

Aktorët

Keri Russell isLacy Barrett
Lacy Barrett
J.K. Simmons isEdwin Pollard
Edwin Pollard
Trevor St. John isAlex Holcombe
Alex Holcombe
Josh Wingate isGun Salesperson
Gun Salesperson
Ron Ostrow isRichard
Richard
Alyvia Alyn Lind isYoung Daughter
Young Daughter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alone (2017) me Titra Shqip
8 (2020) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)
Gintama (2017) me Titra Shqip
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
Rambo (2008) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
Dark Phoenix 2019 me Titra Shqip