Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Daredevil (2003) me Titra Shqip

Daredevil (2003) me Titra Shqip

Një Djall MbrojtësFeb. 14, 2003United States103 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për të shpëtuar një burrë të verbër i cili do të goditet nga një kamion, Matt Murdock goditet nga materiali radioaktiv i transportuar nga automjeti dhe humbet shikimin. Papritmas, megjithatë, ai e kupton se shqisat e tij të tjera janë tepër të zhvilluara dhe zbulon se ai ka një sens të pabesueshëm radari që e bën atë të perceptojë format përreth. Kur babai i tij, një boksier, vritet sepse ai nuk pranoi të shiste një ndeshje, Matt vendos të veshë kostumin e kuq të ndezur të Daredevil për t’u hakmarrë ndaj vrasësit. Por ai gjithashtu ka për detyrë të mbrojë të gjithë qytetin e New York-ut nga mbreti i krimit Kingpin, i ndihmuar në detyrën e tij nga Elektra e bukur, një vrasëse e pamëshirshëme.

Daredevil (2003) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Daredevil
Vlerësimi IMDb 5.3 208,997 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 3,854 vota

Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isMatt Murdock / Daredevil
Matt Murdock / Daredevil
Jennifer Garner isElektra Natchios / Elektra
Elektra Natchios / Elektra
Colin Farrell isLester / Bullseye
Lester / Bullseye
Michael Clarke Duncan isWilson Fisk / The Kingpin
Wilson Fisk / The Kingpin
Jon Favreau isFranklin
Franklin "Foggy" Nelson
Scott Terra isYoung Matt
Young Matt
Ellen Pompeo isKaren Page
Karen Page
Leland Orser isWesley Owen Welch
Wesley Owen Welch
Lennie Loftin isNick Manolis
Nick Manolis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) me Titra Shqip
Superintelligence (2020) me Titra Shqip
The Fugitive (1993) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007
The Empire Strikes Back 1980
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
Death Toll (2008) me Titra Shqip
The Invisible Boy: Second Generation (2018) me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Silent Trigger 1996
The Time Machine (2002) me Titra Shqip