Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip

Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip

Something's happening to Dan. It's confusing. It's awkward. It's family.Oct. 26, 2007United States98 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dan Burns ka humbur gruan e tij dhe duhet të rrisë tre vajza sa të reja aq edhe të shqetësuara. Gazetari i “specializuar” në çështjet familjare, e çon jetën e tij duke u strehuar në rutinë. Por kur takon Marin simpatike në një bashkim familjar në shtëpinë e tij të pushimeve në Rhode Island, Dan nxiton të shkëputet nga apatia e tij. Të paktën derisa të zbulojë se gruaja është e dashura e vëllait të tij …

Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Titulli origjinal Dan in Real Life
Vlerësimi IMDb 6.7 98,233 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 859 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Voyagers 2021
Malcolm & Marie 2021
Red Dot 2021
Hannibal 2001
Cooties (2014)
Madison 2001
Man About Dog 2004
Pieces of a Woman 2020
Revolver (2005)
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
The Bourne Ultimatum 2007
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip