Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 117 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip

Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip

Familja vjen e para.Feb. 14, 2007United States100 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Monty (Idris Elba), një mekanik pa para dhe baba i tre vajzave, përpiqet të mbijetojë me punën e tij të ndershme në një lagje të varfër. Pasi mësoi se kujdestaria e vajzave do të shkojë tek ish-gruaja Jennifer, një grua me moral të dyshimtë dhe një tregtare droge.

Monty është i detyruar të punësojë avokaten Julia, që e ka takuar së fundmi gjatë një shërbimi si shofer, për të vazhduar që vajzat e tij të jetojnë me atë në një mjedis të qëndrueshëm dhe të dashur. Pavarësisht nga dallimet e mëdha shoqërore dhe ekonomike, Monty dhe Julia përfundojnë të dashuruar, por para se të jenë të lumtur do të duhet të plotësojnë boshllëkun që i ndan.

Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
Titulli origjinal Daddy's Little Girls
Vlerësimi IMDb 5.8 7,186 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 70 vota

Regjizori

Tyler Perry
Regjizori

Aktorët

Gabrielle Union isJulia Rossmore
Julia Rossmore
Idris Elba isMonty James
Monty James
Tasha Smith isJennifer Jackson
Jennifer Jackson
Malinda Williams isMaya Elizabeth
Maya Elizabeth
Juanita Jennings isKatheryn Jackson
Katheryn Jackson
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Hotel Rwanda 2004
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Gintama (2017) me Titra Shqip
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
The Dig (2021)
Infinite (2021) me Titra Shqip
Savage 2019