Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip

Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip

Feb. 04, 2015France85 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Florence dhe Vincent Leroy janë një çift model. Ata kanë punë të shkëlqyera, një martesë të përsosur dhe fëmijë të lezetshëm. Dhe tani ata duan që divorci i tyre të jetë një sukses i barabartë. Por kur ata të dy promovohen njëkohësisht në punët e tyre të ëndrrave, lidhja e tyre bëhet një makth. Që nga ai moment, dorezat hiqen, të dy ishët shpallin luftë dhe do të bëjnë gjithçka në fuqinë e tyre për të MOS marrë kujdestarinë e fëmijëve të tyre.

Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip
Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip
Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Papa ou maman
Vlerësimi IMDb 6 4,051 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 878 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Maya the Bee: The Honey Games 2018
Ant-Man and the Wasp 2018
Mission: Possible 2021
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Boss Baby (2017) me Dublim Shqip
To All the Boys: Always and Forever 2021
Senior Moment 2021
Paint 2020
Project Pay Day (2021) me Titra Shqip
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip