Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Cyborg 2 1993

Cyborg 2 1993

Future Beware: The Soul Is In The Software.Nov. 24, 1993United States99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Industritë Pinwheel ndërtuan Cash, një Cyborg femër. Instruktori i saj i arteve marciale Colt dashurohet me të, por disa plane kërkojnë që Cash të hidhet në erë. Colt arratiset me të dashurën e tij. Duke menduar për një rast spiunazhi industrial, Pinwheel dërgon dy vrasës në kërkim të të arratisurve. Por një qen Cyborg i shpëton ata dhe i çon në anijen luftarake të Kapitenit Mercy.

Cyborg 2 1993
Cyborg 2 1993
Cyborg 2 1993
Cyborg 2 1993
Cyborg 2 1993
Cyborg 2 1993
Cyborg 2 1993
Cyborg 2 1993
Titulli origjinal Cyborg 2
Vlerësimi IMDb 3.9 4,439 vota
Vlerësimi TMDb 4.3 79 vota

Regjizori

Aktorët

Elias Koteas isColson 'Colt' Ricks
Colson 'Colt' Ricks
Angelina Jolie isCasella 'Cash' Reese
Casella 'Cash' Reese
Billy Drago isDanny Bench
Danny Bench
Allen Garfield isMartin Dunn
Martin Dunn
Ric Young isBobby Lin
Bobby Lin
Tracey Walter isWild Card
Wild Card
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Delta Force 2: The Colombian Connection (1990)
Terminator Genisys 2015
The Boondock Saints 1999
Skylines 2020
The Cure (2020)
Attila (2013) me Titra Shqip
The Vault 2021
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip