Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Cyborg 1989 me Titra Shqip

Cyborg 1989 me Titra Shqip

He's the First Hero of the 21st Century... And He's Our Only Hope.Apr. 07, 1989United States86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Toka sapo ka dalë nga një apokalips bërthamor dhe bandat e banditëve enden kudo duke u përpjekur të marrin gjithçka që u nevojitet për të mbijetuar. Një Cyborg i ashpër lufton kundër këtyre bandave të frikshme që vrasin, vjedhin dhe kënaqen duke u kanosur me njerëzit më të dobët.

Cyborg 1989 me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Cyborg 1989 me Titra Shqip
Titulli origjinal Cyborg
Vlerësimi IMDb 5.1 29,619 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 440 vota

Regjizori

Albert Pyun
Regjizori

Aktorët

Jean-Claude Van Damme isGibson Rickenbacker
Gibson Rickenbacker
Deborah Richter isNady Simmons
Nady Simmons
Vincent Klyn isFender Tremolo
Fender Tremolo
Alex Daniels isMarshall Strat
Marshall Strat
Ralf Moeller isBrick Bardo
Brick Bardo
Dayle Haddon isPearl Prophet
Pearl Prophet
Blaise Loong isFurman Vux / Pirate / Bandit
Furman Vux / Pirate / Bandit
Jackson 'Rock' Pinckney isTytus / Pirate / Bandit
Tytus / Pirate / Bandit
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Deadpool 2 2018
Knowing (2009) me Titra Shqip
The Hunger Games (2012) me Titra Shqip
Dune 2021 me Titra Shqip
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Reminiscence (2021) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart 2017
Species II 1998