Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 156 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3ninjastream.to
  • Server 4fcom
Cursed 2005 me Titra Shqip

Cursed 2005 me Titra Shqip

Ajo që nuk të vret të bën më të fortë.Feb. 25, 2005Germany97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Los Anxhelos. Jimmi dhe Ellie, kanë ngelur jetimë pas një aksidenti të prindërve të tyre, e kuptojnë se kanë fituar fuqi të mbinatyrshme. Kur ata fillojnë të hetojnë incidentin, ata e kuptojnë se ata janë sulmuar nga një ujk dhe duhet të luftojnë për t’i mbijetuar mallkimit të tij.

Cursed 2005 me Titra Shqip
Cursed 2005 me Titra Shqip
Cursed 2005 me Titra Shqip
Cursed 2005 me Titra Shqip
Titulli origjinal Cursed
Vlerësimi IMDb 5 30,944 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 438 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Species III 2004
Eltilerin Savaşı 2020
Come Play With Me (2021) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
DOMINO: Battle of the Bones (2021) me Titra Shqip
Welcome Back Mr. President (2019) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Nobel Son (2007) me Titra Shqip
Senior Skip Day (2008) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip