Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip

Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip

Sekretet e papërshkrueshme fshihen brenda Qytetit të Ndaluar.Dec. 14, 2006China114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë dinastisë Tang të Kinës, perandori mori për grua princeshën e një krahine fqinje. Ajo i ka lindur dy djem dhe ka rritur më të madhin. Tani kontrolli i tij mbi sundimin e tij është i plotë, përfshirë vetë familjen mbretërore.

Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal 滿城盡帶黃金甲
Vlerësimi IMDb 7 43,197 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 530 vota

Regjizori

Zhang Yimou
Regjizori

Aktorët

Chow Yun-Fat isEmperor Ping
Emperor Ping
Gong Li isEmpress Phoenix
Empress Phoenix
Jay Chou isPrince Zhai
Prince Zhai
Liu Ye isCrown Prince Wan
Crown Prince Wan
Qin Junjie isPrince Yu
Prince Yu
Li Man isJiang Chan
Jiang Chan
Dahong Ni isImperial Physician Jiang
Imperial Physician Jiang
Chen Jin isPhysician's Wife
Physician's Wife
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

American Animals (2018) me Titra Shqip
Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip
Pagglait 2021
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Crash 2005
The Comeback Trail (2020)
Moxie 2021
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
Jawbone (2017)
Breathe (2017) me Titra Shqip