Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Cuban Fury (2014) me Titra Shqip

Cuban Fury (2014) me Titra Shqip

Gjithçka është e bukur në Dashuri & SalsaFeb. 14, 2014United Kingdom98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në 1987, 13-vjeçari Bruce Garrett, me një talent të lindur për vallëzim, po përgatitet të marrë pjesë në kampionatet e jashtme të salsës kur një episod ngacmimi i heq atij besimin në potencialin e tij dhe devijon rrugën e tij të jetës. 22 vjet më vonë, Bruce (Nick Frost) është një djalë i ri jashtë formës, i bllokuar në një spirale të keqardhjes ndaj vetes dhe shtypjes. Arsyeja e tij e vetme për të jetuar është Julia (Rashida Jones), shefja e tij e re amerikane, të cilën ai e konsideron jashtë mundësive të tij. Kur e kupton se kolegu Drew (Chris O’Down), mashkulli alfa i zyrës, është gjithashtu i interesuar për Julia, Bruce detyrohet të punojë shumë për të marrë më të mirën prej tij. Me ndihmën e motrës së tij Sam (Olivia Colman) ai do të luftojë kundër demonëve të tij të brendshëm për t’u kthyer në dyshemenë e vallëzimit.

Cuban Fury (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cuban Fury
Vlerësimi IMDb 6.2 18,377 vota
Vlerësimi TMDb 6 245 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love Spreads (2021) me Titra Shqip
The Invisible Boy (2014) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Like Father (2018) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Gintama (2017) me Titra Shqip
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
Squared Love (2021) me Titra Shqip