Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Cry Macho (2021) me Titra Shqip

Cry Macho (2021) me Titra Shqip

Një histori e humbjes ... dhe gjetjes.Sep. 16, 2021USA104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në 1978, një ish -yll i shkatërruar i rodeos pranon të sjellë djalin e vogël të një ish -shefi i cili është në Meksikë peng i një nëne alkoolike përsëri në Teksas.

Cry Macho (2021) me Titra Shqip
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cry Macho
Vlerësimi IMDb 6.1 3,120 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 43 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Saving Paradise (2021) me Titra Shqip
The Searchers 1956
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020)
Pompei (2020) me Titra Shqip
Agora (2009) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
Paper Lives 2021
Red Dot 2021
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip