Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Cruel Intentions 3 2004

Cruel Intentions 3 2004

The 3rd time's a charm...May. 25, 2004United States85 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Njihuni me Cassie, Jason dhe Patrick, tre studentë amoralë të kolegjit, të cilët, përmes një serie bastesh seksuale, marrin kënaqësi dashakeqe kur shkatërrojnë jetën e shokëve të tyre të klasës.

Cruel Intentions 3 2004
Cruel Intentions 3 2004
Titulli origjinal Cruel Intentions 3
Vlerësimi IMDb 4.7 7,877 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 136 vota

Regjizori

Scott Ziehl
Regjizori

Aktorët

Kristina Anapau isCassidy Merteuil
Cassidy Merteuil
Natalie Ramsey isSheila Wright
Sheila Wright
Kerr Smith isJason Argyle
Jason Argyle
Nathan Wetherington isPatrick Bales
Patrick Bales
Michael Pemberton isChristopher Newborn
Christopher Newborn
Alex Donnelley isProfessor Eldridge
Professor Eldridge
Tara Carroll isValeria Caldas
Valeria Caldas
William Gregory Lee isAssistant Registar
Assistant Registar
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

365 Days (2020) me Titra Shqip
City Lights (1931)
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Secret Society 2021
Don’t Tell a Soul (2020)
Zooey (2021) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Soul (2020)
Exodus: Gods and Kings 2014
The Sixth Sense 1999