Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Cruel Intentions 2 2000

Cruel Intentions 2 2000

Seduce and destroy.Nov. 09, 2000United States87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Sebastian dhe Kathryn janë gjysmë vëlla dhe motër dhe kanë bërë gjithmonë një jetë të rehatshme. Të pasur, të llastuar, të regjistruar në një nga shkollat ​​më ekskluzive të Nju Jorkut, ata kanë vetëm një problem: mërzinë. Kështu që ata vendosin të përdorin dinakërinë e tyre për të manipuluar ata përreth tyre.

Cruel Intentions 2 2000
Titulli origjinal Cruel Intentions 2
Vlerësimi IMDb 4.4 14,972 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 259 vota

Regjizori

Roger Kumble
Regjizori

Aktorët

Robin Dunne isSebastian Valmont
Sebastian Valmont
Sarah Thompson isDanielle Sherman
Danielle Sherman
Amy Adams isKathryn Merteuil
Kathryn Merteuil
Barry Flatman isHeadmaster Sherman
Headmaster Sherman
Mimi Rogers isTiffany Merteuil
Tiffany Merteuil
Barclay Hope isMr. Felder
Mr. Felder
Tane McClure isBunny Claymon
Bunny Claymon
Keri Lynn Pratt isCherie Claymon
Cherie Claymon
David McIlwraith isEdward Valmont
Edward Valmont
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Usual Suspects 1995
Ferry (2021)
Dashing in December (2020)
Joker (2019)
Barbershop 2002
Before the Fire (2020)
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
The Last Frontier (2020)
Revolver (2005)
Hotel Rwanda 2004
Black Beauty (2020)
The Girl from the Song 2017