Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Crisis 2021

Crisis 2021

Addiction is an industry.Feb. 26, 2021Canada118 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një tregtar droge organizon një operacion kontrabande Fentanyl me disa kartele të trafikut të drogës. Një arkitekte që shërohet nga varësia ndaj oksikodonit rindërton të vërtetën për zhdukjen e djalit të saj. Një profesor kolegji lufton me zbulimet e papritura në lidhje me punëdhënësin e tij, një kompani farmaceutike duke prezantuar një qetësues të ri të dhimbjeve “jo-Addictive” në treg. Në sfondin e epidemisë së opioidit, historitë e tyre do të ndërthuren dhe konfliktohen.

Crisis 2021
Crisis 2021
Crisis 2021
Crisis 2021
Crisis 2021
Crisis 2021
Crisis 2021
Crisis 2021
Crisis 2021
Crisis 2021
Titulli origjinal Crisis
Vlerësimi IMDb 6.1 5,375 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 105 vota

Regjizori

Aktorët

Gary Oldman isDr. Tyrone Brower
Dr. Tyrone Brower
Armie Hammer isJake Kahane
Jake Kahane
Evangeline Lilly isClaire Reimann
Claire Reimann
Greg Kinnear isDean Geoff Talbot
Dean Geoff Talbot
Michelle Rodriguez isSupervisor Garrett
Supervisor Garrett
Luke Evans isBill Simmons
Bill Simmons
Lily-Rose Depp isEmmie Kelly
Emmie Kelly
Kid Cudi isBen Walker
Ben Walker
Veronica Ferres isMeg Holmes
Meg Holmes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I, Frankenstein (2014) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995)
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Cruel Intentions 1999
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
Promising Young Woman 2020
Savage 2019
Blade Runner 2049 (2017) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Daredevil (2003) me Titra Shqip
The Yin Yang Master 2021
Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life (2003) me Titra Shqip