Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Crazy About Her 2021

Crazy About Her 2021

Feb. 26, 2021Spain102 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një nate magjike me Karlën e fshehtë dhe enigmatike, Adri vendos të pranohet në institucionin mendor ku po trajtohet Carla në mënyrë që ta shohë përsëri. Sidoqoftë, ai së shpejti do të zbulojë se dalja nga ajo nuk është aq e lehtë sa mendonte.

Crazy About Her 2021
Crazy About Her 2021
Crazy About Her 2021
Crazy About Her 2021
Titulli origjinal Loco por ella
Vlerësimi IMDb 6.6 3,842 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 266 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paint 2020
City Lights (1931)
Barbershop: The Next Cut 2016
Evil Dead II 1987 me titra shqip
Rose Island 2020
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Life in a Year 2020
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Pixie 2020
Rush Hour 2 2001
The Prom 2020
Van Wilder 2: The Rise of Taj 2006 me Titra Shqip