Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Crash 2005

Crash 2005

You think you know who you are. You have no idea.May. 06, 2005United States112 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një çift kinez, dy policë të dashuruar të rastësishëm, dy hajdutë thashethemaxhinj makinash, një prokuror dhe gruaja e tij e mërzitur, një polic racist dhe rekrutuesi i ri idealist, një drejtor i suksesshëm televiziv me ngjyrë dhe gruaja e tij, një tregtar persian që blen një armë për të mbrojtur dyqanin e tij , një punëtor hispanik dhe fëmija i tij, të tmerruar nga plumbat: të gjithë të destinuar të takohen dhe të përplasen brenda disa orësh në LA.

Crash 2005
Crash 2005
Crash 2005
Crash 2005
Crash 2005
Crash 2005
Crash 2005
Crash 2005
Titulli origjinal Crash
Vlerësimi IMDb 7.7 423,468 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 2,574 vota

Regjizori

Paul Haggis
Regjizori

Aktorët

Sandra Bullock isJean Cabot
Jean Cabot
Don Cheadle isDet. Graham Waters
Det. Graham Waters
Matt Dillon isOfficer John Ryan
Officer John Ryan
Brendan Fraser isRick Cabot
Rick Cabot
Terrence Howard isCameron Thayer
Cameron Thayer
Ludacris isAnthony
Anthony
Thandiwe Newton isChristine Thayer
Christine Thayer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chance (2020)
Promising Young Woman 2020
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Meetings with Remarkable Men 1979
Uncle Frank 2020
Sniper: Ghost Shooter 2016
Charm City Kings 2020
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Boulevard (2014) me Titra Shqip
Stuck Apart (2021)