Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
CQ 2001

CQ 2001

Every picture tells a story.May. 12, 2001France88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Paris, 1969. Xhirimi i një filmi fanta-shkencor të vendosur në vitin e largët 2000 vazhdon me shumë vështirësi. Mania e regjisorit me aktoren që luan Dragonfly, një agjente sekrete seksi, i ka turbulluar mendjen dhe filmi nuk ka fund akoma. Një i ri amerikan, në Paris për të xhiruar një dokumentar mbi jetën e tij, është thirrur për të përfunduar punën. Për të, kjo rezulton të jetë më e vështirë se sa pritej kur kufiri midis jetës së tij fantastike dhe realitetit bëhet i paqartë dhe ai e lë veten të joshet nga hijeshia e Dragonfly.

CQ 2001
Titulli origjinal CQ
Vlerësimi IMDb 6.2 4,658 vota
Vlerësimi TMDb 6 43 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Promising Young Woman 2020
The Last Paradiso 2021
Star Wars 1977
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
On My Skin (2018) me Titra Shqip
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter 2016
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Savage 2019
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip