Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip

Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip

Kontakti i parë. Qëndrimi i fundit.Jul. 29, 2011India119 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

1873. Arizona. Një i huaj (Craig) pa kujtesë për të kaluarën e tij arrin në Absolution, një qytet jo mikpritës në mes të shkretëtirës, ​​ku koloneli Dolarhyde (Ford) bën mot të mirë dhe të keq. Sidoqoftë, ajo që do të ndodhë është përtej çdo imagjinate; një seri sulmesh nga qielli në veprat e krijesave të panjohura që rrëmbejnë banorët e pambrojtur një nga një. Pikërisht i huaji që u prit me një mosbesim të tillë duket se bëhet shpresa e vetme për vendasit, edhe sepse ngadalë fillon të kujtojë se kush është dhe çfarë sekreti mbart me vete. Me ndihmën e kundërshtarëve të tij të mëparshëm, një grup luftëtarësh Apache dhe madje edhe disa të jashtëligjshëm, ai do të krijojë një bandë të gatshme për t’u përballur me atë armik të panjohur dhe të paparë.

Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cowboys & Aliens
Vlerësimi IMDb 6 213,492 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 4,072 vota

Regjizori

Aktorët

Daniel Craig isJake Lonergan
Jake Lonergan
Harrison Ford isWoodrow Dolarhyde
Woodrow Dolarhyde
Olivia Wilde isElla Swenson
Ella Swenson
Paul Dano isPercy Dolarhyde
Percy Dolarhyde
Buck Taylor isWes Claiborne
Wes Claiborne
Matthew Taylor isLuke Claiborne
Luke Claiborne
Cooper Taylor isMose Claiborne
Mose Claiborne
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Joker (2019)
Kickboxer: Vengeance 2016
Ragnarok (2013) me Titra Shqip
Superman: Unbound (2013) me Titra Shqip
Haseen Dillruba (2021) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
Suburra (2015)
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip
The Good Shepherd 2006