Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 193 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
COVID-21: Lethal Virus (2021) me Titra Shqip

COVID-21: Lethal Virus (2021) me Titra Shqip

Frika është ngjitëseJan. 01, 2021Spain87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndryshimi klimatik ka lëshuar një virus të lashtë tërbimi të bllokuar në akullin e Antarktidës. Një shkencëtare femër përpiqet të shkojë në laborator për të krijuar një kurë për të shpëtuar botën, e mbrojtur nga një ekscentrik dhe dy pjesëtarë të forcave speciale.

COVID-21: Lethal Virus (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal COVID-21: Lethal Virus
Vlerësimi IMDb 5.7 727 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 204 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Time Machine (2002) me Titra Shqip
Butchers (2021) me Titra Shqip
A Dangerous Method 2011
(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 2004
Zack Snyder’s Justice League 2021
Insidious (2010) me Titra Shqip
The Seventh Day 2021
School’s Out Forever 2021
VHS 94 (2021) me Titra Shqip
Battle Star Wars 2020 me Titra Shqip
Chaos Walking 2021
Infinite (2021) me Titra Shqip