Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Cordelia 2020

Cordelia 2020

Oct. 23, 2020United Kingdom89 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Cordelia jeton me motrën e saj binjake Caroline në banesën e babait të saj të ndjerë në Londrën qendrore. Dikur një aktore premtuese, Cordelia ka parë jetën e saj të ndryshojë për shkak të një ngjarje traumatike. Rutina e saj vihet në pikëpyetje në mënyrë të pashmangshme kur motra e saj shkon për një fundjavë me të dashurin e saj Matt. Me sa duket në gjendje të përballojë vetminë, Cordelia do të përfundojë të jetë viktimë e asaj avarie psikologjike që po përpiqet të shmangë dhe të luftojë për shumë vite.

Cordelia 2020
Cordelia 2020
Cordelia 2020
Titulli origjinal Cordelia
Vlerësimi IMDb 4.5 459 vota
Vlerësimi TMDb 4.3 6 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
The Stanford Prison Experiment (2015) me Titra Shqip
Vanquish 2021
Pagglait 2021
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip
Half Brothers (2020)
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
X2: X-Men United 2003
Minamata (2020) me Titra Shqip
Diary of a Mad Black Woman 2005
Pearl Harbor 2001
Knuckledust 2020