Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Copshop (2021) me Titra Shqip

Copshop (2021) me Titra Shqip

Dikush duhet të marrë goditjen.Sep. 09, 2021USA107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një stacion policie i një qyteti të vogël bëhet fushë beteje fatkeqe midis një vrasësi profesionist, një polici rishtar dhe një mashtruesi me dy marrëveshje që kërkon strehim pas hekurave.

Copshop (2021) me Titra Shqip
Copshop (2021) me Titra Shqip
Copshop (2021) me Titra Shqip
Copshop (2021) me Titra Shqip
Copshop (2021) me Titra Shqip
Copshop (2021) me Titra Shqip
Copshop (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Copshop
Vlerësimi IMDb 6.6 2,770 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 20 vota

Regjizori

Joe Carnahan
Regjizori

Aktorët

Gerard Butler isBob Viddick
Bob Viddick
Frank Grillo isTeddy Murretto
Teddy Murretto
Alexis Louder isValerie Young
Valerie Young
Toby Huss isAnthony Lamb
Anthony Lamb
Chad L. Coleman isSgt. Duane Mitchell
Sgt. Duane Mitchell
Ryan O'Nan isOfficer Huber
Officer Huber
Kaiwi Lyman isOfficer Barnes
Officer Barnes
Tracey Bonner isDetective Deena Schier
Detective Deena Schier
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Naduvan (2021) me Titra Shqip
Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
Savage 2019
Captain America: The First Avenger (2011) me Titra Shqip
VHS 94 (2021) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Hard Candy 2005
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
Narco Sub 2021