Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Cooties (2014)

Cooties (2014)

Please don't feed the children.Oct. 10, 2014United States88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një virus misterioz godet një shkollë fillore të izoluar dhe i kthen nxënësit në një tufë egërsirash. Clint Hadson (Elijah Wood), një ish-nxënës i shkollës, shkrimtar që lufton me romanin e tij të parë dhe heroin e tij të pagjasë, e gjen veten në krye të një grupi të ndryshëm mësuesish, të angazhuar në luftën e jetës së tyre.

Cooties (2014)
Cooties (2014)
Titulli origjinal Cooties
Vlerësimi IMDb 5.7 23,965 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 508 vota

Regjizori

Cary Murnion
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Unhealer (2020) me Titra Shqip
The Evil Dead 1981 me titra shqip
The Comeback Trail (2020)
Happiest Season 2020
Things Heard & Seen 2021
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Fear of Rain 2021
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
For the Sake of Vicious (2021)
The Unholy (2021) me Titra Shqip
Top Secret! (1984)