Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 207 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip

Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip

Bazuar ne histori te vertete.Feb. 25, 2011Brazil109 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rachel është një vajzë, e adoptuar nga një familje e klasës së mesme të lartë, e cila u rebelua në moshën 17 -vjeçare dhe la familjen e saj dhe studimet në një kolegj tradicional në Sao Paulo për t’u bërë një prostitutë. Menjëherë pas fillimit të punës, ajo vendosi të shkruajë një blog për përvojat e saj. Meqenëse disa klientë menduan se ajo dukej si sërfiste ajo adoptoi emrin “Surfistinha” që do të thotë vajzë e vogël sërfist.

Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bruna Surfistinha
Vlerësimi IMDb 6.1 6,999 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 272 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Love Spreads (2021) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
Snowpiercer (2013)
Cocktail (1988) me Titra Shqip
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Ode To My Father (2014) me Titra Shqip
Casino 1995
Syriana 2005
Skater Girl (2021) me Titra Shqip
The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip