Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Concrete Cowboy (2020) me Titra Shqip

Concrete Cowboy (2020) me Titra Shqip

Ju jeni ai me të cilin hipni.Sep. 10, 2020United Kingdom111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

15-vjeçari Cole detyrohet të lëvizë me babanë e tij Harp, një burrë me të cilin vështirë se ka pasur marrëdhënie, në Filadelfia Veriore. Këtu, ai ka mundësinë të zbulojë subkulturën e gjallë urbane të kaubojve, një traditë që ka ekzistuar për më shumë se njëqind vjet dhe që për të përfaqëson një strehë të sigurt nga varfëria, dhuna dhe gentrifikimi ndërhyrës që prekin lagjen.

Concrete Cowboy (2020) me Titra Shqip
Concrete Cowboy (2020) me Titra Shqip
Concrete Cowboy (2020) me Titra Shqip
Concrete Cowboy (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Concrete Cowboy
Vlerësimi IMDb 6.3 7,477 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 100 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Disclosure 1994
Sniper: Ghost Shooter 2016
Locked Down 2021
Silent Trigger 1996
The Tower (2012) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
Risen (2021) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
The Priest 2021
Sniper 3 2004
The Usual Suspects 1995