Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Company K (2004) me Titra Shqip

Company K (2004) me Titra Shqip

Apr. 22, 2004USA102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bazuar në romanin popullor të Luftës së Parë Botërore nga autori William March, COMPANY K i regjisorit Robert Clem ndjek një veteran të konfliktit të parë të madh ndërsa përfundon një libër për përvojat e tij të luftës dhe reflekton se si karakteri i vërtetë i një njeriu zbulohet përmes veprimeve të tij në fushëbetejë. Nga ushtari gjerman që e viziton në ëndrra e deri te shoqëria që krijohet duke luftuar së bashku dhe graviteti i vërtetë i dhënies së jetës për një kauzë më të madhe, veterani i Luftës së Parë Botërore Joe Delaney do të përpiqet të ekzorcizojë demonët e tij përmes shkrimit ndërsa përpiqet të ripërshtatet. për jetën në qytetet e vogla pas traumave të luftës.

Company K (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Company K
Vlerësimi IMDb 5.4 320 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 6 vota

Regjizori

Robert Clem
Regjizori

Aktorët

Ari Fliakos isPvt. Joseph Delaney
Pvt. Joseph Delaney
Terry Serpico isSgt. James Dunning
Sgt. James Dunning
Steve Cuiffo isPvt. Edward Carter
Pvt. Edward Carter
Joe Delafield isPvt. Emil Ayres
Pvt. Emil Ayres
Rik Alan Walter isCapt. Terence Matlock
Capt. Terence Matlock
Daniel Stewart Sherman isSgt. 'Pig Iron' Riggin
Sgt. 'Pig Iron' Riggin
P.J. Sosko isCpl. Clarence Foster
Cpl. Clarence Foster
Cosmo Pfeil isPvt. Nate Mountain
Pvt. Nate Mountain
Thomas Sadoski isCpl. Richard Mundy
Cpl. Richard Mundy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love Actually (2003) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
Secret Society 2021
Colombiana (2011) me Titra Shqip
Sylvie’s Love 2020
News of the World 2020
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Red Dot 2021
The Jacket (2005) me Titra Shqip
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
Molly’s Game (2017) me Titra Shqip