Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Coming Home in the Dark (2021) me Titra Shqip

Coming Home in the Dark (2021) me Titra Shqip

Gjithçka që kërkon e keqja është që njerëzit e mirë të mos bëjnë asgjë.Aug. 12, 2021New Zealand93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për mësuesin Alan Hoaganraad, gruan Jill dhe njerkët Maika dhe Jordon, një dalje familjare kthehet në tmerr ndërsa eksplorojnë një breg të izoluar. Takimi i papritur me disa trampanë, psikopati enigmatik Mandrake dhe bashkëpunëtori Tubs, e çon familjen të jetojë një makth të pafund.

Coming Home in the Dark (2021) me Titra Shqip
Coming Home in the Dark (2021) me Titra Shqip
Coming Home in the Dark (2021) me Titra Shqip
Coming Home in the Dark (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Coming Home in the Dark
Vlerësimi IMDb 5.8 795 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 9 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Blame (2021) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
Poseidon 2006
Faking a Murderer (2020) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
What Lies Below 2020
The Vault (2017) me Titra Shqip
SAS: Red Notice 2021
Killing Me Softly (2002) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
The Factory (2018) me Titra Shqip