Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 158 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Coming 2 America 2021

Coming 2 America 2021

A sequel is in the heir.Mar. 05, 2021United States110 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në mbretërinë e lulëzuar të Zamunda, mbreti Akeem (Eddie Murphy) sapo është kurorëzuar dhe me këshilltarin e tij të besuar Semmi (Arsenio Hall) fillon një aventurë të re dhe ngazëllyese që i çon ata në të gjithë globin nga kombi i tyre i mrekullueshëm afrikan në Queens, lagje e New York ku filloi gjithçka, për të gjetur djalin e tij.

Coming 2 America 2021
Coming 2 America 2021
Coming 2 America 2021
Coming 2 America 2021
Coming 2 America 2021
Coming 2 America 2021
Coming 2 America 2021
Coming 2 America 2021
Coming 2 America 2021
Coming 2 America 2021
Titulli origjinal Coming 2 America
Vlerësimi IMDb 5.3 57,620 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 1,393 vota

Regjizori

Craig Brewer
Regjizori

Aktorët

Eddie Murphy isPrince Akeem / Clarence / Saul / Randy Watson
Prince Akeem / Clarence / Saul / Randy Watson
Arsenio Hall isSemmi / Morris / Reverend Brown / Baba
Semmi / Morris / Reverend Brown / Baba
Jermaine Fowler isLavelle Junson
Lavelle Junson
Leslie Jones isMary Junson
Mary Junson
Tracy Morgan isUncle Reem
Uncle Reem
Wesley Snipes isGeneral Izzi
General Izzi
James Earl Jones isKing Jaffe Joffer
King Jaffe Joffer
John Amos isCleo McDowell
Cleo McDowell
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Life Stinks (1991) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Modern Times (1936) me Titra Shqip
The Kissing Booth (2018) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
The Misfits (2021) me Titra Shqip
It Takes Three (2021) me Titra Shqip
City Lights (1931) me Titra Shqip