Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Come Play (2020) me Titra Shqip

Come Play (2020) me Titra Shqip

Ai është i mirë në bërjen e miqve.Oct. 28, 2020United States96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Oliver është një fëmijë i vetmuar që ndihet ndryshe nga të gjithë të tjerët për shkak të autizmit të tij. I dëshpëruar për një mik, ai kërkon ngushëllim dhe strehim në botën e instrumenteve elektronike. Kur një krijesë misterioze përdor tabletin dhe celularin e Oliverit për të hyrë në botën e njerëzve, prindërit e Oliverit duhet të luftojnë për të shpëtuar djalin e tyre nga përbindëshi.

Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Come Play
Vlerësimi IMDb 5.7 9,348 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 302 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Legion 2010
Diana (2018) me Titra Shqip
Wild Things (1998)
Species 1995
Bad Moon 1996
Superhost (2021) me Titra Shqip
Son 2021
Species II 1998
Silent Hill (2006) me Titra Shqip
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Ripper Untold (2021) me Titra Shqip
Agatha and the Midnight Murders (2020)