Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Colombiana (2011) me Titra Shqip

Colombiana (2011) me Titra Shqip

Hakmarrja është e bukur.Jul. 27, 2011France108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në moshën nëntë vjeç, në Bogota, Cataleya ishte dëshmitare e pafuqishme e vdekjes së prindërve të saj, të vrarë me gjakftohtësi, dhe që nga ai moment ajo u betua se herët a vonë do të gjente përgjegjësit dhe do të hakmerrej. Pesëmbëdhjetë vjet më vonë, e rritur dhe e vendosur, ajo fillon të punojë në emër të xhaxhait të saj Emilio, me të cilin u transferua në Shtetet e Bashkuara, dhe bëhet një vrasëse profesioniste e pamëshirshme, e punësuar në misione gjithnjë e më të rrezikshme në gjithë botën, duke e nënshkruar krimet me një orkide dhe duke shpresuar të gjejë të dhëna ose materjal që do ta lejojnë atë të kapë ata që kanë kushtëzuar jetën e saj përgjithmonë dhe të zgjidhë llogaritë.

Colombiana (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Colombiana
Vlerësimi IMDb 6.4 97,709 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 1,949 vota

Regjizori

Aktorët

Zoe Saldana isCataleya Restrepo
Cataleya Restrepo
Michael Vartan isDanny Delanay
Danny Delanay
Lennie James isSpecial Agent Ross
Special Agent Ross
Amandla Stenberg isCataleya Restrepo (Age10)
Cataleya Restrepo (Age10)
Graham McTavish isHead Marshall Warren
Head Marshall Warren
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Archenemy 2020
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Bumblebee 2018
Hollow Man II 2006
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
Ghost 1990
Breach 2020 me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Hotel Rwanda 2004
Things Heard & Seen 2021
Jathi Ratnalu 2021