Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Collection (2021) me Titra Shqip

Collection (2021) me Titra Shqip

Sep. 17, 2021USA87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një baba i pikëlluar lufton me botën e zymtë dhe manipuluese të mbledhjes së borxheve ndërsa përpiqet të çlirohet nga tragjeditë e së kaluarës së tij. Kështu ai do ta gjejë veten kundër mikut të tij më të mirë.

Collection (2021) me Titra Shqip
Collection (2021) me Titra Shqip
Collection (2021) me Titra Shqip
Collection (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Collection
Vlerësimi IMDb 4.4 184 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hannibal 2001
The Stanford Prison Experiment (2015) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
Game of Death (2017) me Titra Shqip
Breaking News in Yuba County 2021
The Factory (2018) me Titra Shqip
Waar (2013)
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Zebra Girl (2021) me Titra Shqip
The 8th Night (2021) me Titra Shqip
The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip