Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Cold Prey II (2008) me Titra Shqip

Cold Prey II (2008) me Titra Shqip

Ajo mendoi se makthi i saj kishte mbaruar... E kishte gabim!Oct. 09, 2008NO86 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E mbijetuara e një masakre të një vrasësi serial është dërguar në një spital norvegjez. Ndërkohë, vrasësi, i cili dukej se kishte vdekur, dërgohet në të njëjtin spital me të mbijetuarën dhe më pas reanimohet: kështu do të fillojë sërish masakra.

Cold Prey II (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fritt vilt ll
Vlerësimi IMDb 6.2 9,037 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 176 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tenet (2020)
Risen (2021) me Titra Shqip
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip
The Exorcist III (1990) me Titra Shqip
The Conjuring (2013) me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
Murder in the Woods (2020) me Titra Shqip
Zombie Driftwood (2010) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995)
Trigger Point 2021
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Transference (2020)