Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Coherence (2013) me Titra Shqip

Coherence (2013) me Titra Shqip

Riorganizoni trurin tuajSep. 19, 2013United Kingdom89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Finlandë në vitin 1923, kalimi i një komete i la banorët e një qyteti plotësisht të çorientuar, deri në atë pikë sa një grua thirri policinë dhe pretendoi se burri në shtëpi nuk ishte burri i saj. Dekada më vonë, një grup miqsh gjatë darkës kujton atë që ndodhi më pas ndërsa përgatiten të shikojnë një tjetër kometë që kalon, e cila mund të bëjë që historia të përsëritet duke ndryshuar realitetin dhe duke shkaktuar prishjen e marrëdhënieve.

Coherence (2013) me Titra Shqip
Coherence (2013) me Titra Shqip
Coherence (2013) me Titra Shqip
Coherence (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Coherence
Vlerësimi IMDb 7.2 119,223 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 2,013 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
Alleyway (2021) me Titra Shqip
Crónicas (2004) me Titra Shqip
Ant-Man 2015
Spider-Man: Far From Home (2019) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Tenet (2020)
Kiss of the Dragon (2001) me Titra Shqip
Lazarus (2021) me Titra Shqip
Intrusion (2021) me Titra Shqip
Winter Ridge (2018) me Titra Shqip
Godzilla 2014