Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 79 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
CODA (2021) me Titra Shqip

CODA (2021) me Titra Shqip

Çdo familje ka gjuhën e vetë.Jul. 30, 2021United States112 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shtatëmbëdhjetë vjeçarja Ruby i përket një familje të shurdhër, por, ndryshe nga të tjerët, ajo është e vetmja që dëgjon. Së shpejti, ajo do ta gjejë veten të ndarë mes dashurisë për muzikën dhe nevojës për të dashurit e saj, të cilët kanë nevojë për të si përkthyese dhe ndërmjetësuese me botën përreth tyre.

CODA (2021) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal CODA
Vlerësimi IMDb 8.2 3,867 vota
Vlerësimi TMDb 8.6 64 vota

Regjizori

Siân Heder
Regjizori

Aktorët

Emilia Jones isRuby Rossi
Ruby Rossi
Marlee Matlin isJackie Rossi
Jackie Rossi
Troy Kotsur isFrank Rossi
Frank Rossi
Eugenio Derbez isBernardo Villalobos
Bernardo Villalobos
Daniel Durant isLeo Rossi
Leo Rossi
John Fiore isTony Salgado
Tony Salgado
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cinema Paradiso (1988) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
Infinite (2021) me Titra Shqip
Kickboxer 5: The Redemption 1995
Ghost 1990
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
The Lover (1992) me Titra Shqip
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)
Foxfire 1996