Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Cocktail (2012) me Titra Shqip

Cocktail (2012) me Titra Shqip

Ndonjëherë miqtë e mirë mund të jenë shumë të mirë për t’i ndarë ...Jul. 13, 2012United Kingdom146 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Meera është një vajzë e thjeshtë dhe e ndrojtur që lë familjen e saj në Indi për të jetuar në Londër me burrin e saj të ri Kunal. Ndërsa në aeroportin e Londrës, Meera takon Gautamin e pacipë, i cili e kërkon atë jashtë, një ftesë që ajo e refuzon me mirësjellje. Menjëherë pas kësaj, megjithatë, Meera e gjen veten përballë një të vërtete të hidhur: Kunal, e cila u martua me të vetëm për para, e lë atë me një zemër të thyer dhe pa një çati mbi kokë. Sidoqoftë, në banjën e një dyqani, Meera takon Veronica, një shoqëruese që ofron për ta ndihmuar. Me një kthesë të çuditshme të fatit, Meera, Veronica dhe Gautam do të formojnë një trekëndësh të papritur të dashurisë dhe miqësisë.

Cocktail (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal कॉकटेल
Vlerësimi IMDb 6.3 13,633 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 80 vota

Regjizori

Homi Adajania
Regjizori

Aktorët

Saif Ali Khan isGautam Kapoor
Gautam Kapoor
Deepika Padukone isVeronica Malaney
Veronica Malaney
Diana Penty isMeera Sahni
Meera Sahni
Randeep Hooda isKunal Ahuja
Kunal Ahuja
Boman Irani isRandhir
Randhir "Randy" Kapoor
Dimple Kapadia isKavita Kapoor
Kavita Kapoor
Ray Burnet isSecurity Guard
Security Guard
Tina Desai isWaitress (Special Appearance)
Waitress (Special Appearance)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
Someone Great (2019) me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Blind Dating 2006 me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
The Last Letter From Your Lover (2021) me Titra Shqip
Knight and Day (2010)
Our Friend (2021) me Titra Shqip