Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Cocktail (1988) me Titra Shqip

Cocktail (1988) me Titra Shqip

Kur tund, ai mbretëron.Jul. 29, 1988USA104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I riu dhe joshës Brian Flanagan (Cruise), i papunë, pranon një punë si banakier në një klub shumë modest. Kur zbulon se edhe përdorimi i shakerit mund të bëjë para, ai bëhet ylli i sportelit të mjediseve më ekskluzive në Upper East Side të Manhattan. Pas një zhgënjimi në dashuri, ai shkon në Xhamajka, ku, midis një vajze të mirë (e cila i rezervon disa surpriza) dhe një shtrigë me virtyt të dyshimtë, zgjedh këtë të fundit. Vetëvrasja e një shoku i shkakton atij një krizë të thellë nga e cila ai del i ndryshuar.

Cocktail (1988) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cocktail
Vlerësimi IMDb 5.9 82,065 vota
Vlerësimi TMDb 6 1,018 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Cruise isBrian Flanagan
Brian Flanagan
Bryan Brown isDouglas
Douglas "Doug" Coughlin
Elisabeth Shue isJordan Mooney
Jordan Mooney
Kelly Lynch isKerry Coughlin
Kerry Coughlin
Ron Dean isUncle Pat
Uncle Pat
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Attila (2001) me Titra Shqip
Good Time Max (2008) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Jawbone (2017)
Malik (2021) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter 2016
The Kid (1921) me Titra Shqip
21 Jump Street 2012
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip