Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Cobra (1986) me Titra Shqip

Cobra (1986) me Titra Shqip

Krimi është një sëmundje. Njihuni me kurën.Mar. 21, 1986United States87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mario Cobretti, i njohur si “Cobra”, është një agjent antiterrorizëm i regjistruar në misionet më të çmendura dhe më të rrezikshme. Atij i është besuar siguria e një modele që i ka shpëtuar një tjetër masakre të kryer nga një bandë kriminelësh të tmerrshëm. Vajza ndiqet nga drejtuesi i vrasësve, por ajo mund të jetë e sigurt: Cobra është një djalë vërtet i ashpër dhe në fund ai mposht bandën duke bërë “qofte” me udhëheqësin gjakatar.

Cobra (1986) me Titra Shqip
Cobra (1986) me Titra Shqip
Cobra (1986) me Titra Shqip
Cobra (1986) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cobra
Vlerësimi IMDb 5.8 69,794 vota
Vlerësimi TMDb 6 1,195 vota

Regjizori

Aktorët

Sylvester Stallone isLieutenant Marion 'Cobra' Cobretti
Lieutenant Marion 'Cobra' Cobretti
Reni Santoni isSergeant Gonzales
Sergeant Gonzales
Brian Thompson isNight Slasher
Night Slasher
Lee Garlington isNancy Stalk
Nancy Stalk
Art LaFleur isCaptain Sears
Captain Sears
Andrew Robinson isDetective Monte
Detective Monte
Marco Rodríguez isSupermarket Killer
Supermarket Killer
Val Avery isChief Halliwell
Chief Halliwell
Nina Axelrod isWaitress
Waitress
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
X (2011) me Titra Shqip
Dial 100 (2021) me Titra Shqip
Outside the Wire 2021
Stillwater (2018) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
Kickboxer: Vengeance 2016