Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Clueless (1995) me Titra Shqip

Clueless (1995) me Titra Shqip

Seks. Rroba. Popullaritet. A ka ndonjë problem këtu?Jul. 19, 1995USA97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Beverly Hills, nuk ka të bëjë me të qenit i bardhë (siç është Cher Horowitz) dhe nuk ka të bëjë me të qenit i zi (si Dionne, shoqja e saj më e mirë). Ajo që ka rëndësi është të jesh i pasur dhe mbi të gjitha i bukur. Cher është absolutisht e bindur se ka ide të qarta për blerjet dhe jetën e saj. Ajo bën përpjekje të mëdha për ta kthyer Tain, e cila është një shkarravitje, të paktën në një vajzë të paraqitshme. Por Cher është ndryshe nga sa do të donte të dukej, në fakt ajo bie në dashuri me Christian pa e kuptuar se ai është një homoseksual.

Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Clueless
Vlerësimi IMDb 6.9 200,019 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 3,260 vota

Regjizori

Aktorët

Alicia Silverstone isCher Horowitz
Cher Horowitz
Stacey Dash isDionne Davenport
Dionne Davenport
Brittany Murphy isTai Frasier
Tai Frasier
Paul Rudd isJosh Lucas
Josh Lucas
Donald Faison isMurray Duvall
Murray Duvall
Elisa Donovan isAmber Mariens
Amber Mariens
Breckin Meyer isTravis Birkenstock
Travis Birkenstock
Jeremy Sisto isElton Tiscia
Elton Tiscia
Dan Hedaya isMelvin
Melvin "Mel" Horowitz
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Letter From Your Lover (2021) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
God, Sex and Truth (2018) me Titra Shqip
The Center of the World (2001) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Send It! (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip
Are You Here (2013) me Titra Shqip
CQ 2001
The Painted Veil (2006) me Titra Shqip