Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Click (2006) me Titra Shqip

Click (2006) me Titra Shqip

Po sikur të kishit një telekomandë ... që kontrollon universin tuaj?Jun. 23, 2006United States107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Michael Newman duket se ka gjithçka që dëshiron: një punë të bukur arkitekturore, një grua të bukur, Donna dhe dy fëmijë të mrekullueshëm, Ben dhe Samantha. Takimi me shpikësin e çuditshëm Morty e bën atë të mendojë se ai ka gjetur zgjidhjen e mungesës kronike të kohës. Morty në fakt ka krijuar një telekomandë që lejon ata që e përdorin atë të shpejtojnë, të kthehen prapa ose të ndalojnë jetën e tyre. Michael fillimisht përdor djallëzinë në avantazhin e tij, por më pas situata del plotësisht jashtë kontrollit …

Click (2006) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Click (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Click
Vlerësimi IMDb 6.4 311,843 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 5,399 vota

Regjizori

Frank Coraci
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Frontier (2020)
Red Dot 2021
Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip
The Prom 2020
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
Clash of the Titans 1981
Out Of My League (2020) me Titra Shqip
Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip