Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Clean Hands (2015) me Titra Shqip

Clean Hands (2015) me Titra Shqip

Askush nuk largohet nga familja.Sep. 10, 2015Netherlands100 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Sylvia ka mbyllur një sy qorr për biznesin e drogës së burrit të saj Eddie për një kohë të gjatë. Kur marrëdhënia me Eddie merr një kthesë për keq, Sylvia vendos të mbrojë jetën dhe të ardhmen e fëmijëve të tyre dhe të ikë nga shtëpia me fëmijët. Sidoqoftë, Eddie nuk do të ndalet në asgjë për ta mbajtur atë mbrapa.

Clean Hands (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Schone handen
Vlerësimi IMDb 6.4 1,423 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 23 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Double (2014) me Titra Shqip
The Thaw 2009 me Titra Shqip
Syriana 2005
Wrong Turn 2: Dead End 2007 me Titra Shqip
The Hater (2020)
Feral State (2021) me Titra Shqip
Get the Grift (2021) me Titra Shqip
K-9: P.I. (2002)
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
Barbershop 2: Back in Business 2004
Souvenir (2021) me Titra Shqip
The Number 23 (2007) me Titra Shqip