Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Clash of the Titans 2010

Clash of the Titans 2010

Titans will clash.Apr. 01, 2010United States106 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bir i perëndive, por i rritur si njeri mes njerëzve, Perseus (Worthington) është i pafuqishëm kundër vullnetit të shkatërrimit që i ka rënë familjes së tij nga Hades (Fiennes), perëndia hakmarrës i botës së nëndheshme. Pa pasur asgjë për të humbur, Perseu vendos të drejtojë një ekspeditë që duhet të mposhtë Hadesin para se të rrëzojë Zeusin (Neeson) dhe të lëshojë ferrin në tokë. Së bashku me një grup luftëtarësh ai vendos kështu në një udhëtim jashtëzakonisht të rrezikshëm, ku do ta gjejë veten duke luftuar kundër demonëve dhe monstrave, gjatë së cilës do të duhet të njohë dhe të pranojë natyrën e tij të vërtetë hyjnore, duke u bërë arkitekti i fatit të tij.

Clash of the Titans 2010
Clash of the Titans 2010
Clash of the Titans 2010
Clash of the Titans 2010
Clash of the Titans 2010
Clash of the Titans 2010
Clash of the Titans 2010
Clash of the Titans 2010
Titulli origjinal Clash of the Titans
Vlerësimi IMDb 5.8 273,149 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 4,881 vota

Regjizori

Terry Needham
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Wonder Woman 2017
Jumanji: Level One 2021
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
Sniper: Special Ops 2016
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Cyborg 2 1993
Breach 2020 me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
My Name Is Bruce 2007